elas

Vyrábíme pružné i pevné stuhy pro výrobce spodního prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví.

Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Česky Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - English Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Deutsch Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Pусский Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Français Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Espanol Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Italiano Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Slovensky Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Polski

Zde se nacházíte:

Aktuality

  INOVAČNÍ VOUCHER OPL/3376/2023

 

 

 

Správná údržba

U nás ve firmě vyrábíme mnoho produktů, které jsou nedílnou součásti spousty výrobků . K vám jakožto zákazníkům se většinou dostává již hotový výrobek ( např. spodní prádlo), které je složeno z několika komponentů. Aby vám spodní prádlo vydrželo dlouho jako nové, je důležitá správná péče. Spodní prádlo je velmi citlivé. Velmi často bývá zdobeno krajkou, mašličkou nebo saténem či jiným materiálem. Na každém spodním prádle naleznete etiketu nebo štítek obsahující informace o jeho správné údržbě. Věnujte těmto informacím pozornost než začnete spodní prádlo prát. Je to velmi důležité pokud je vašim cílem, aby prádlo bylo co nejdéle pěkné a splňovalo svoji funkci. Každý materiál totiž vyžaduje jinou péči. Více se můžete dočíst v následujícím článku.

Módní Prádlo č.40_správná údržba – Módní prádlo. Kladno: Evžena Witychová.

UPRAVUJEME PRODEJNÍ CENY

Vážení obchodní partneři,

jak jsme již informovali v tomto roce, situace na trhu vstupních surovin se nezlepšila. Proto s účinností od 1. 1. 2023 jsme nuceni upravit prodejní ceny. Podrobné informace Vám rádi podáme na našem obchodím oddělení. Děkujeme za pochopení.

Oznámení o navýšení cen

Vážení obchodní partneři,

Při zajišťování materiálů pro výrobu na další období jsme bohužel zjistili, že ceny již uváděných komodit rostou opravdu raketovým tempem (navýšení o 80%). Totéž se týká cen dopravy a obalových materiálů. Cenové nabídky našich dodavatelů mají platnost na dobu maximálně jednoho měsíce!!! Zajišťování dodávek surovin pro delší časové období opravdu není jednoduché. Aktuální růst cen energií – elektřiny a plynu (navýšení o 300%) je pro nás nepochopitelný. Z výše uvedených důvodů jsme přinuceni k navýšení prodejních cen našich výrobků ke dni 1. 4. 2022.

Zároveň Vás musíme upozornit na změnu dodacích podmínek. Od 1. 4. 2022 jsme nuceni fakturovat ke každé dodávce zboží dopravu. Náklady na dopravu, které jsme měli v mnoha případech zakalkulované v našich cenách, již nejsme schopni pokrýt.

Věříme, že chápete tento krok, který je i pro nás krajním řešením vzniklé situace a zachováte nám přízeň i v této komplikované době. Vaši důvěru se Vám budeme snažit vrátit rychlými dodávkami kvalitních výrobků podle Vašich přání.

Podívejte se spolu s námi do zákulisí výroby pružných i pevných stuh v Čechách.

Expozice na veletrhu Fast Textile 2016 Varšava

Expozice na veletrhu Fast Textile 2016 Varšava 17.-19.11.2016

Navštivte veletrh TECHTEXTIL ve Frankfurtu nad Mohanem

Zveme Vás k návštěvě na veletrhu TECHTEXTIL ve Frankfurtu nad Mohanem (SRN) ve dnech: 9.- 12.5.2017 Hala 3.1, stánek B 50.

elasVýroba stuh – ELAS s.r.o.
Větrná 418
463 34 Hrádek nad Nisou
zobrazit na mapě

+420 482 429 111