elas

Vyrábíme pružné i pevné stuhy pro výrobce spodního prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví.

Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Česky Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - English Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Deutsch Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Pусский Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Français Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Espanol Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Italiano Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Slovensky Výroba stuh - ELAS, s.r.o. - Polski

Zde se nacházíte:

Aktuality

CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ

Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vás informovali, že od 24. 7. do 4. 8. 2023 máme celozávodní dovolenou. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto!

 

UPRAVUJEME PRODEJNÍ CENY

Vážení obchodní partneři,

jak jsme již informovali v tomto roce, situace na trhu vstupních surovin se nezlepšila. Proto s účinností od 1. 1. 2023 jsme nuceni upravit prodejní ceny. Podrobné informace Vám rádi podáme na našem obchodím oddělení. Děkujeme za pochopení.

CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ VE DNECH 1. 8. – 12. 8. 2022.

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že v termínu od 1. do 12. srpna 2022 bude ve společnosti Elas s.r.o. probíhat celozávodní dovolená. V tomto termínu bude pozastavena výroba a expedice zboží.

Oznámení o navýšení cen

Vážení obchodní partneři,

Při zajišťování materiálů pro výrobu na další období jsme bohužel zjistili, že ceny již uváděných komodit rostou opravdu raketovým tempem (navýšení o 80%). Totéž se týká cen dopravy a obalových materiálů. Cenové nabídky našich dodavatelů mají platnost na dobu maximálně jednoho měsíce!!! Zajišťování dodávek surovin pro delší časové období opravdu není jednoduché. Aktuální růst cen energií – elektřiny a plynu (navýšení o 300%) je pro nás nepochopitelný. Z výše uvedených důvodů jsme přinuceni k navýšení prodejních cen našich výrobků ke dni 1. 4. 2022.

Zároveň Vás musíme upozornit na změnu dodacích podmínek. Od 1. 4. 2022 jsme nuceni fakturovat ke každé dodávce zboží dopravu. Náklady na dopravu, které jsme měli v mnoha případech zakalkulované v našich cenách, již nejsme schopni pokrýt.

Věříme, že chápete tento krok, který je i pro nás krajním řešením vzniklé situace a zachováte nám přízeň i v této komplikované době. Vaši důvěru se Vám budeme snažit vrátit rychlými dodávkami kvalitních výrobků podle Vašich přání.

Podívejte se spolu s námi do zákulisí výroby pružných i pevných stuh v Čechách.

CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ

Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vás informovali, že od 24. 7. do 4. 8. 2023 máme celozávodní dovolenou. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto!

 

Expozice na veletrhu Fast Textile 2016 Varšava

Expozice na veletrhu Fast Textile 2016 Varšava 17.-19.11.2016

Navštivte veletrh TECHTEXTIL ve Frankfurtu nad Mohanem

Zveme Vás k návštěvě na veletrhu TECHTEXTIL ve Frankfurtu nad Mohanem (SRN) ve dnech: 9.- 12.5.2017 Hala 3.1, stánek B 50.

Obchodní zástupce v Polsku

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Od 1.5. 2014 máme obchodního zástupce v Polsku.
Kajetan KUBAT
e-mail: kubat@gablerband.at
telefon: + 48 794 081 200

elasVýroba stuh – ELAS s.r.o.
Větrná 418
463 34 Hrádek nad Nisou
zobrazit na mapě

+420 482 429 111